نرم افزار

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

Powered by WebGozar

سلام

نرم افزار محاسبه حد روانی خاک برنامه ای است که از داده های جدول (نمودار) لگاریتمی حاصل از انجام دو آزمایش کاساگرانده و با دریافت دو آیتم از رطوبت و دو آیتم از ضربه میزان روانی خاک را محاسبه میکند . طبق معمول طراح نرم افزار هم خودم هستم . موفق باشید.

 

دانلود نرم افزار

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 803 تاريخ : سه شنبه 15 اسفند 1391 ساعت: 16:08

سلام دوستان

این هم ورژن بالاتر نرم افزار محاسبه درجه معینی قاب که محاسبه خرپا رو هم شامل میشه البته با تفکیک ۲بعدی و سه بعدی

دانلود

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 679 تاريخ : دوشنبه 14 اسفند 1391 ساعت: 3:55

سلام

دوستان

این برنامه کم حجم مشخصات تیرهای ipe از سایز 80 تا 330 رو نشون میده زمان کافی برای تبدیل کل کتاب نداشتم فعلا این قسمت رو داشته باشید تا بعد که کاملش کنم.

 

 

دانلود

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 4530 تاريخ : شنبه 12 اسفند 1391 ساعت: 23:25

دوستان سلام

این برنامه خیلی ساده است و چند عملیات ساده ریاضی مثل قدرمطلق و توان و ... رو انجام میده از نوع float هست و هدفم تمرین توابع ریاضی در دلفی بوده اگه کسی سورسش رو خواست ایمیل بزنه براش ارسال کنم.

دانلود برنامه (حجم 387 کیلوبایت)

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 248 تاريخ : شنبه 12 اسفند 1391 ساعت: 1:44

این نرم افزار رو با دلفی طراحی کردم بسیار کم حجم هست و این قابلیت رو داره که بعد از حل تمرین های تحلیل سازه یا استاتیک و مقاومت جواب بدست آمده رو با خروجی نرم افزار مقایسه کنید .

در این نرم افزار از روش کلی قابها استفاده شده

 دانلود

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 321 تاريخ : سه شنبه 8 اسفند 1391 ساعت: 4:09

Turbo Pascal

یکی از کامپایلر های زبان پاسکال است که متعلق یه شرکت بورلند بوده و محیطی را برای برنامه نویسان پاسکال فراهم می کند تا به برنامه نویسی بپردازند. زبان برنامه‌نویسی رایانه ای‌ پاسکال یکی از زبان‌های مشهور برنامه‌نویسی سطح بالای متداول است. پاسکال به عنوان زبان ساده شده زبان ALgOL طراحی شد و مقاصد آموزشی داشت. ایده اصلی زبان جدید نظم، مدیریت داده ها و نیاز به تعریف داده ها بود، این زبان از ابتدا به گونه ای طراحی شده بود که یک زبان آموزشی باشد. هم اکنون این زبان بیش‌تر به‌عنوان زبان برنامه ‌نویسی‌ آموزشی برای مبتدیان در دانشگاه‌ها تدریس می‌ شود. سادگی این زبان امکان برنامه‌ نویسی راحت بدون نیاز به آگاهی از ساختارهای پیچیده‌ی زیرین سیستم عامل را می‌دهد. از خصوصیات این زبان می توان به سادگی فراگیری‌ آن اشاره کرد. پاسکال نیز مانند بسیاری از زبان‌های برنامه‌نویسی دیگر دارای کامپایلرهای زیادی است که از معروف ‌ترین آن ها می ‌توان به کامپایلر توربو پاسکال اشاره کرد.

شرکت بورلند از پاسکال شی‌گرا به‌عنوان زبان برنامه‌ نویسی محیط توسعه نرم افزار خود به نام دلفی استفاده کرده است. توربو پاسکال کامپایلر مشهور پاسکال، که توربو پاسکال نام داشت در سال ۱۹۸۳ معرفی شد، توربو پاسکال همیشه در بین زبان های برنامه نویسی از فروش بسیار بالایی برخوردار بود.

توربو پاسکال مفهوم جدیدی را به نام integrated development,environment و یا IDE را معرفی کرد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار TURBO PASCAL:

- برنامه نویسی به زبان پاسکال

- سادگی برنامه نویسی

- پشتیبانی از شی ء گرایی

- مدیریت داده ها

- و ...

این برنامه تحت ویندوز ۷ نیز کار میکنه (خودم تست کردم)

 حجم فایل :    ۴۰.۱ مگابایت

دانلود 

 

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 273 تاريخ : چهارشنبه 25 بهمن 1391 ساعت: 15:56