درسی

ساخت وبلاگ
چکیده : دانشجویان عمران جهاد دانشگاهی اهواز و آزاد دزفول... با عنوان : کتاب بتن بخوانید :

 دوستان عمرانی همون طوری که میدونید از این به بعد تا هر زمانی که بخواهید در رشته عمران فعالیت بکنید بتن و فولاد یار همیشگی شما خواهند بود . موضوعی که به اطلاع شما میرسونم در مورد بتن هست ، کتابی با موضوع بتن با تالیف استاد حاجی شرفی نوشته شده و در مراحل انتشاراتی و چاپ قرار داره و به زودی منتشر خواهد شد ، چه دوستانی که درس تکنولوژی بتن را پاس کرده اند و چه دوستانی که این درس رو پاس نکرده اند مطلع باشند برای افزایش آگاهی حتما این کتاب رو تهیه بکنند ، مخصوصا دوستانی که درس رو پاس کرده اند حتما استحضار دارند که به دلیل بالا بودن منابع بتن و خالی از ایراد نبودنشون مدتی سردرگمی برای تهیه یک منبع و مرجع درسی داشتن ، این کتاب با علم بر این موضوع تهیه شده . 

به محض آماده شدن از طریق این وبلاگ اطلاع رسانی خواهد شد .

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 449 تاريخ : دوشنبه 4 شهريور 1392 ساعت: 22:47
چکیده : دانشجویان عمران جهاد دانشگاهی اهواز و آزاد دزفول... با عنوان : جزوه مهندسی محیط زیست بخوانید :

دانلود جزوه مهندسی محیط زیست استاد احمدی

دانلود

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 3353 تاريخ : سه شنبه 27 فروردين 1392 ساعت: 0:39
چکیده : دانشجویان عمران جهاد دانشگاهی اهواز و آزاد دزفول... با عنوان : راه اندازی سیستم پیامک بخوانید :

دوستان عزیز سلام

تماسهای مکرر دوستان سکشنهای مختلف مربوط به اطلاع رسانیهای درسی و دریافت sms از دوستان که معمولا هم پرسشهای تکراری است آنقدر زیاد شده که گاهی اوقات درساعات نامناسب (حتی تا ۱۱ شب) یا در زمان حضور بنده در سر کلاس درس اتفاق می افتد .

 خیلی اوقات پاسخ دادن به این تماسها یا پیامکها با تاخیر زیاد صورت میگیرد که مرا بر آن داشت تا به فکر مکانیزه کردن سیستم پاسخ گویی باشم . این پرسشها که معمولا درباره دریافت جزوه ها یا منابع درسی و همچنین اطلاع رسانی درباره امتحانات و سرفصل ها و ... غیره است در سرنوشت دانشجویان آنقدر مهم است که عزیزان متوجه ساعات تماس نیستند و اگر سرکلاس باشم حتما گوشی را سایلنت میکنم که گاهی اوقات سبب رنجش خاطر عزیزان میشود ، هم اکنون که در تعطیلات نوروز هستیم و فرصت راه اندازی سیستم کارآمدی را داریم دوستان با نظرات ارزشمندتون راهنمایی کنید و راه کار ارایه بدید و حتما در نظر سنجی شرکت کنید تا در موقع امتحانات میان ترم و همچنین پایان ترم در مورد اطلاع رسانی ها به مشکل برنخوریم .

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 434 تاريخ : دوشنبه 28 اسفند 1391 ساعت: 4:12
چکیده : دانشجویان عمران جهاد دانشگاهی اهواز و آزاد دزفول... با عنوان : تمرین مهندسی محیط زیست - استاد امین احمدی بخوانید :

 

دانلود

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 361 تاريخ : دوشنبه 21 اسفند 1391 ساعت: 0:23
چکیده : دانشجویان عمران جهاد دانشگاهی اهواز و آزاد دزفول... با عنوان : آخرین سری تمرینهای دینامیک استاد تجلی فرد بخوانید :
...
نویسنده : حکمتی بازدید : 367 تاريخ : پنجشنبه 5 ارديبهشت 1392 ساعت: 1:06
چکیده : دانشجویان عمران جهاد دانشگاهی اهواز و آزاد دزفول... با عنوان : پاسخ سری اول تمرینهای دینامیک استاد تجلی فرد بخوانید :
دانلود ...
نویسنده : حکمتی بازدید : 473 تاريخ : پنجشنبه 5 ارديبهشت 1392 ساعت: 1:07
چکیده : دانشجویان عمران جهاد دانشگاهی اهواز و آزاد دزفول... با عنوان : پاسخ سری سوم تمرینهای دینامیک استاد تجلی فرد بخوانید :

 

دانلود

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 272 تاريخ : پنجشنبه 5 ارديبهشت 1392 ساعت: 1:07
چکیده : دانشجویان عمران جهاد دانشگاهی اهواز و آزاد دزفول... با عنوان : سری سوم تمرینهای دینامیک استاد تجلی فرد بخوانید :

 

دانلود سری سوم تمرینها

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 231 تاريخ : پنجشنبه 5 ارديبهشت 1392 ساعت: 1:07
چکیده : دانشجویان عمران جهاد دانشگاهی اهواز و آزاد دزفول... با عنوان : دانلود سری دوم تمرینهای دینامیک استاد تجلی فرد بخوانید :

 

 دانلود

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 243 تاريخ : پنجشنبه 5 ارديبهشت 1392 ساعت: 1:07
چکیده : دانشجویان عمران جهاد دانشگاهی اهواز و آزاد دزفول... با عنوان : تمرینهای سری اول دینامیک استاد تجلی فرد بخوانید :

 

دانلود

...
نویسنده : حکمتی بازدید : 348 تاريخ : پنجشنبه 17 اسفند 1391 ساعت: 18:36